]

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
בחרתם את היעד, הזמנתם את הכרטיסים, לקחתם ימי חופשה בעבודה ובקרוב אתם טסים.  ביטוח נסיעות לחו"ל אשר יכול לחסוך מכם את הסיוט הנוראי במקרה של פציעה או גניבה. אפילו אם אתם האנשים הכי בריאים וזהירים, אין צורך לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל. עלות ביטוח נסיעות לחו"ל היא מספר דולרים ביום. הסבירות שיקרה לכם משהו נמוכה ולכן מחירי הביטוח נמוכים. אבל בכל זאת הסבירות קיימת. ועוד איך קיימת. אין צורך לקחת סיכונים, אין צורך בדאגות מיותרות, אם כבר יוצאים ליהנות דאגו להכין את הכול עד הסוף. אל תוותרו בשום פנים ואופן על ביטוח נסיעות לחו"ל ב"מנגו".

חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל
חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל מורכבות מביטוח רפואי וביטוח רכוש. הביטוח אמור לכסות את ההוצאות במקרה של פציעה, הידרדרות במצב הבריאותי, גניבת רכוש או אבידה. ככל שמסלול הטיולים מסוכן יותר, חשיבות הביטוח גבוה יותר. ככל שהציוד שלכם יקר יותר, ביטוח נסיעות לחול הופך להכרחי יותר. החלק הרפואי של ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בדרך כלל הוצאות על אשפוזים, טיפולים סדירים או טיפולי שיניים, ביטוח תאונות, פינוי אווירי ועוד. המשך הטיפול בבתי החולים בארץ נכלל גם כן בביטוח נסיעות לחו"ל.

ביטוח הרכוש מבטיח לכם כיסוי ההוצאות במקרה של גניבה או אבידה בכל סוג של ציוד או פריט. הביטוח כולל כיסוי גם במקרה של אובדן או גניבת המזוודה. על מנת לקבל כיסוי הוצאות על כל ציוד יקר ערך שאתם לוקחים איתכם יש צורך ליידע את חברת הביטוח בדבר הציוד. במקרים רבים, נדרשת השתתפות עצמית. סכום ההשתתפות העצמית נמדד בהתאם לסוג וערך הציוד.

סעיפים מיוחדים

חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל כוללות סעיפים מיוחדים בתוספת תשלום. על מנת שלא להיכנס לשום צרה, יש לבדוק את כל הסעיפים לפני שאתם חותמים על הביטוח. אנשים עם בעיות בריאותיות, מחלות או מוגבלויות מחויבים לציין זאת בפני חברת הביטוח. אם אתם נוסעים לחו"ל על מנת להשתתף בפעילות מסוכנת ומאתגרת יש לחתום על סעיף ביטוח אתגרי. במקרה של פציעה בעת פעילות אתגרית כמו אקסטרים, רפטינג או צניחה חופשית - הביטוח מכסה את הוצאות הטיפול רק במקרה ואתם מחזיקים בביטוח אתגרי. בכל סעיף מיוחד מסוג זה, נדרשת בדרך כלל תוספת תשלום של עוד כמה דולרים בודדים ביום.

ביטוח נסיעות לחו"ל - נקודות חשובות
מבדיקה שערכה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי כל שנה בממוצע אחת מכל שלוש משפחות ישראליות יוצאת לחו"ל. תכנון הטיול/נופשון הוא ארוך ומיגע לרוב אנו שמים דגש על כל פרט קטן כגדול אך כאשר מגיעים לנושא ביטוח נסיעות לחו"ל רובנו מטמינים את הראש בחול וסומכים על ביטוח שאולי יש לנו במסגרת כרטיס האשראי. ובמקרה הטוב סוכן הנסיעות דואג לנו לביטוח, האם הביטוח מתאים לנו ?האם הביטוח שרכשו עבורנו הוא הנכון ? לצערנו עבור רובנו התשובה תהיה רק בשעת התביעה ואז נדע האם הכיסוי שלנו שווה משהו או לא . עד לפני שנה הכיסוי הביטוחי במסגרת כרטיסי האשראי היה אוטומטית, באופן טבעי יצאת לחו"ל והיית מכוסה במסגרת הכרטיס האשראי שהיה לך , לא נתת את דעתך אם הוא מתאים או לא כי הרי הוא בחינם ! לפני כשנה חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח שנתנו את השרות עבור חברות הביטוח במסגרת כרטיסי האשראי שינו את הכללים ולמה ? כי הם הבינו שאם כבר נותנים מוצר בחינם אז למה שהלקוח כבר לא יתקשר למוקד השיווק וננסה לקדם את מכירתו של מוצר טוב ויקר יותר. ?

ובכל זאת למי מתאים הביטוח במסגרת כרטיסי האשראי ? אם נרד לפרטי הפוליסה נראה כי הסכומי ביטוח בכל סעיף וסעיף מוגבלים כגון יום אישפוז 1,350$ - 3.000$ האם כיסוי זה מספיק למדינות כמו ארה"ב התשובה היא לא. ביטוח הבחינם הניתן במסגרת כרטיסי האשראי מספיק בדרך כלל לכיסוי ביטוחי לכל אותם נופשונים במסגרת אגן הים התיכון מאחר ועלויות המנתחים, אישפוז והטסה רפואית ממקומות אלו זולים. כגון אישפוז בבית חולים בטורקיה עולה כ- $1,500 ליום סכום שכמעט במלואו מכוסה במסגרת כרטיסי האשראי. התקף לב בטורקיה יעלה לנו 15,000$ סכום שיכוסה באמצעות הפוליסה הבחינם , אך כמה יעלה אותו ניתוח בארה"ב כ – 40,000$. לכן בבואך לרכוש ביטוח נסיעות בדוק היטב את הפוליסה וראה את הסעיפים הבאים :

צור קשר - 1-700-700-254

מנגו - שרות אישי

לקנייה מיידית

 ביטוח נסיעות הפניקס