]

ביטוח מקיף

ביטוח רכב הפניקס
 
 
 
ביטוח מקיף מהווה חלק עיקרי ורחב היקף בתחום ביטוח הרכבבישראל והוא נערך, בדרך כלל, לכל רכב אשר גילו לא ישן יותר מ 12שנים.

ביטוח מקיף - מדוע במנגו?
ביטוח רכב מקיף הוא הענף התחרותי ביותר בתחום הביטוח וישנן חברות וסוכנויות רבות המתחרות על כיסו של הצרכן תוך ניסיון לשכנע אותו לרכוש פוליסת ביטוח לרכב דרכן. לא כל הצרכנים מודעים לחשיבות ביצוע סקר מחירים מעמיק לפני רכישת הפוליסה ולמרחב התמרון העומד בפניהם בכל הקשור לעלויות הביטוח.
אנו במנגו עוסקים כבר מעל - 15  שנה בשיווק ביטוח מקיף ואנו מייצגים את מרבית חברות הביטוח המובילות בענף ביטוח רכב. אנו בודקים כל הצעה לביטוח במספר רב של חברות ונותנים ללקוח את ההצעה הטובה ביותר. צורת עבודה זו נותנת לנו יתרון יחסי על פני סוכני הביטוח האחריםוכמובן על פני החברות לביטוח ישיר.
 
 
מציאת פוליסת ביטוח מקיף הטובה ביותר
עקב התחרות הרבה על כיסו של הצרכן, ניתן להשיג מחירי ביטוח מקיף לרכב הזולים בעשרות אחוזים בין סוכן לסוכן, אך יש לזכור בזמן קבלת הצעת הביטוח להשוות את אותם הנתונים בדיוק. כלומר, בהצעת ביטוח מקיף חשוב דבר ראשון לבדוק את המחיר אך יש להתייחס גם בכובד ראש לגובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה לרכב שלנו וגם במקרה שלתאונה לרכב אחר, מה גובה ההשתתפות העצמית במקרה של ירידת ערך הרכב עקב תאונה, האם הביטוח כולל גרירה שמשות ורדיו, האם יש רכב חליפי בכל מקרה של תאונה או רק במידה ונכניס את הרכב למוסכים הקשורים לחברת הביטוח והאם נקבל גם רכב חליפי במקרה של גניבת הרכב.
 
 
מה כוללת הפוליסה ?
ביטוח מקיף בסיסי מעניק לנו כיסוי למקרהשל תאונה, גניבה או שריפת הרכב שלנו ולכיסויים בסיסיים אלו מוסיפים בדרך כל כיסויים נוספים כגון:
  • ביטוח גרירה
  • ביטוח שמשות
  • ביטוח רדיו טייפ
  • ביטוח רכב חליפי
  • ביטוח הגנה משפטית
פוליסת ביטוח מקיף מבוססת על פוליסת ביטוח רכב תקנית אותה אישר המפקח על הביטוח וחברות הביטוח יכולות להוסיף כיסויים נוספים לפוליסה הבסיסית אך לא יכולים לגרוע ממנה.
מחיר ביטוח מקיף מושפע ממספר גורמים אשר העיקריים שבהם הם: סוג הרכב, שוויו, גיל הנוהגים ברכב וניסיון התביעות.
יש לזכור כי חברות הביטוח אינן סלחניות במקרה של דרישה לתשלום תביעה עקב תאונה ,גניבה או שריפת הרכב ולכן בקבלת ההצעה עבור ביטוח מקיף יש להקפיד למסור פרטים מדויקים על ניסיון התביעות ועל הנוהגים ברכב מאחר ובזמן תאונה, במידה ויתברר כי לא מסרנו פרטים מדויקים חברות הביטוח עלולות לא לשלם לנו את התביעה.
 
במנגו ניתן לרכוש ביטוח  מקיף לרכב במחירים מוזלים במיוחד.
 
 
צרו קשר : 1-700-700-254     מנגו - שרות אישי

להצעת מחיר ולקנייה אונליין